Para-Antsud


Join the forum, it's quick and easy

Para-Antsud
Para-Antsud
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Para-Antsud

Foorum


You are not connected. Please login or register

Uneparalüüs

3 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Uneparalüüs Empty Uneparalüüs Püh 19 Veeb 2012 - 20:03

Pi

Pi
Õpipoiss

Toon autori lahkel loal tema jutu meile siia üle, kuigi algselt kirjutas
ta selle ühte teise foorumisse. Kuna mulle tundus asi huvitav, siis
küsisin kas võin selle siia ümber tuua, luba antud ja siin ta on.



Läksin magama nagu tavaliselt, tegin akna lahti ja heitsin pikali. Mingi hetk tundsin kuidas surin algas jalgadest lõpuks oli kogu keha halvatud. Järgmisel hetkel oli akna taga ufotaldrik ja to ufo hakkas suruma akent lahti, jooksin, et taksitada seda, nemad aga ytlesid mulle, et võtavad mind kaasa kuna ema ei saa minuga hakkama. Ma keeldusin ja käskisin neil lahkuda. Läks siis veidi aega kuni sain end liigutada ja avada silmad. Muidugi nagu alati pole seal kedagi. Olin puberteedi eas neiu ja nagu ikka ei kattunud kõik soovid emaga ja arusaamad aga kellel meist seda poleks ette tulnud. Elu läks edasi ja peale selle näen ma unenägusid ette jne.. aga see pole see teema mida ma siin arutada tahan.
Mingist hetkest hakkas aga toimuma veel huvitavaid aga samas minule hirmuäratavaid asju, mitte küll alati pole nii hirmus. Magama minnes üks hetk tunnen kuidas keegi on mu kõrval, mu peal ja hakkab minuga seksima. Ma tunnen, tajun ja samas näen teda. Mõnikord paneb ta nii hullult, et kui ma sooviks, et see lõpeks.. kuid soovist ainuüksi ei piisa. Enda keha liigutama saada ja silmi avada võtab alati aega. Teinekord nt. ta sosistas mulle kõrva mille peale ma ehmatusega ärkasin. Mis ta ütles.. seda ei mäleta.
Ma saan aru, et see pole uni aga hirm on see mis mind enda kehasse tagasi viib. Kõik see toimub just ikka samas kohas kus ma magama olen heitnud, mitte kuskil teises kohas. Olen ärganud ka selle peale ülesse, et olen voodi kõrval hõljunud ja olen siis mõelnud, et ma ju kukun kohe maha ja jällegi võtab aega, et ärgata ja silmi avada. Ärgates olin enda voodis.

Need on aga rahulikumad asjad mis tulevad hooti. Olen omale soetanud veel tarokaardid ja tegelen pendeldamisega alg tasemel ja loen palju kirjandust viimasel ajal veel eriti selle kõige müstilise kohta kuna huvi on suuR ja ka mure.

Pean ka ära mainima veel, et ma pole perekonnas ainuke kes kogeb selliseid asju mis on seotud teispoolsusega.

Nimelt, emal algas see kõik sellest hetkest kui ma sündisin. Teda puuriti päevi,kuid. Ta on ka kogenud seda seisundit tuhandeid kordi kus ta saab aru, et see pole uni aga ta ei saa end liigutada. Tal on ketsnud see juba 21 aastat, et ma kindlasti ei hakka kõike kogemusi siin rääkima mis tal olnud on. Nii palju võin öelda mis tal viimati oli. Taheti ka temaga ära minna ja ta oli juba valmis selleks, läks mingile valgele suurele alusele.. nägi kuidas ufod tegutsesid köögis.. ju siis nende laevas. Talle öeldi veel kust ta pärit on seda nime ma siin ei maini kuna tegemist pole minu juhtumiga. Veel nägi ta ufot seismas voodi kõrval, kes võttis oma kolju lahti mille peale ema küsis, et sa pole ju päris inimene?! ja ta vastas- ega ei ole jah! Veel on näidatud talle lapsehälli kuhu ta laps tuleb. Selline teema siis tal mis on viimaste kuude jooksul juhtunud.

Veel tegeleb mul üks inimene pendeldamisega juba päris pikalt ja ravib. Olen temalt abi saanud, et need jubedused lõpeks aga see on vaid hetkeline. Nad tulevad ikka ja jälle.

Praegugi seda kirjutades tunnen ,et keegi jägib seda pealt. Keha muutub kohe vastikuks ja jube palav hakkab. Kell ka päris hiline
kus nad juba ootavad mind, et ma magama läheksin. Ma ei tea kas see on õige, et ma siia kirjutan, et mu elamused veel jubedamaks ei läheks.

Nimelt nüüdseks võtsin omale väikese puhkuse, et tulla emale kylla ja meeldivalt aega koos veeta. Mainin veel ära,et ma söön tervislikul vahel juhtub burgeri isu tulema, joon klaasikese veini kui tuju tuleb. Olen füüsiliselt aktiivne teen sporti, suhtlen sõpradega ja käin tööl. Eraelust nii palju, et ei tuleks teemaks, et ma pole rahuldatud siis sellega mul probleeme pole ) .


Olen siin kylas olnud juba 2. nädalat ja selle ajaga olen kogenud 2 asja.

Esimene nendest oli rahulikum.
Ärkasin selle peale ülesse, et keegi matsutab ja imeb mu rinda, väga tungiv ja embameeldiv valu. Katsusin oma rinda nibu oli kivikõva ja valutas keerasin siis kylge ja nägin akna juures virvendavat kogu.. veidi sinakas ja samas läbipaistev. Pikema vaatlusena kui hakkasin keskenduma kuna ma ei maganud vaid tõusin veel istuli.. muutus ta plaksti liblikaks tegi paar tiiru seal samas kohas ja siis lendas aknast välja. Järgmisel päeval oli terve päev valu rinnas.

Teisena oli aga see hirmu tekitav kogemus.
Vähkresin terve öö kuna ei julgenud magama jääda kuni siis 4.50 oli ta mu peal surus mind ta oli pooleldi teki mulle näo peale pannud aga ma nägin ta helendavaid siniseid käsi, ma hakkasin täiest kõrist karjuma, tahtsin, et see lõpeks. Ta ei jõudnudki väga midagi minuga teha, sest ma hakkasin kohe sellest välja rabelema. Karjusin appi ema, et ta aitaks aga seda ei kuule keegi, sest ma ainult piuksusin kui ma sealt välja olin tulnud. Sain oma silmad avatud keha veel ei saanud liigutada ja seal ta oli.. vaatas mulle otsa nägin ainult ta nägu või no see jäi mulle meelde, sest silmade asemel olid tal südamed. Selleks ööks olin ma pannud taskulambi padja alla kuna valgus aitab neid eemale ajada. Lõpuks selle kätte saades polnud seal enam kedagi ja ma jätsin selle põlema..hämar valgus oli yle mu voodi koha. Üritasin siis uinuda suures kartuses jälle.. õnneks oli juba väljas valgemaks läinud ja ma nägin oma unenägusid mis mulle ei tekita sellist hirmu.

Ise olen mõelnud, et kas tegemist on kellegiga- kellega mul on suhe kuskil teispoolsuses. Pole õnneks kedagi veel ära surnud nii lähedast, et tegemist ei saa olla kellegi sellisega. Olen ka ära ristitud just nimelt sellel samal põhjusel aga sellest pole ka
abi nagu näha.

Nüüd ma istungi üleval ja ei julge magama minna.. ema kõrvale ei saa ka minna kuna seal magab ta mees. Ja kaua ma ikka tema kõrvale lähen magama. Kui siit lahkun siis ma seda ei saa enam teha.
Pole varem nii pingeline olnud kui praegu.

Lugesin raamatut " üldtaju kasutamine" mille abil siis kohtusin enda " minaga " , ma ei tea kas see õnnestus aga plaksti olid mul silmad lahti ja hakkasin asju nägema kuskile ära trippima.. süda hakkas nii tugevalt puperdama, et olin sunnitud ära lõpetama selle aga ma ei saanud kohe tagasi tulla, võttis veidi aega kuniks olin tagasi. Kui ma silmad sulen siis mõne hetke pärast näen ma ,et ma olen nö. kosmoses ja palun alati, et keegi juhendaks mind ja kaitseks aga pimedas toas pean ma lausa sundima silmi kinni hoidma, sest nad tulevad iseenesest lahti ja ma hakkan nägema kõike seda liikumist ja kogusid enda ymber. Hirm on see mis takistab mind, miks ma kardan vaadata ja jälgida, sest ma ei tea kellega on tegu- on ta halb või hea.. pole sellest siiani aru saanud. Kuna elamusi on mitmesuguseid. Olen jälginud küll aga tulemuseks on see, et pean tule põlema panema.

Hetel ongi soov ehk keegi teab soovitada või aidata mind kuidas ma saaksin temaga rääkida, arusaamaks mis toimub. Mis raamatut lugeda vms. Mis aitaks mind!

Nii palju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi.

Arsti juurde saata pole mõtet mind see ei rahuldaks mind ja need asjad toimuks nkn. edasi. Tegemist on millegi muuga kui haigusega.

J.



Tüdruk(21) on tõsises mures, kas me oskaksime teda aidata?

*****

Uneparalüüs tekitab üleloomulikke seisundeid

2Uneparalüüs Empty Re: Uneparalüüs Esm 20 Veeb 2012 - 5:09

Magnia

Magnia
Administraator

Jaa jha...ma ei ootaks nii kaua, kuni "see" rääkima hakkab ja ju tuleb minna ikkagi kellegi juurde, kes selliste asjadega raha eest tegeleb...eks vist Säde paneks asjale kohe punkti ...
Ja edasi tuleb siiski enese eest ise seisma õppida ja hirm peab kaduma, ei ole kedagi tugevamat peale su enda...ja see tuleb reaalis enesele selgeks teha (hakatuseks õppida reaalis enese eest seisma), et see... kes omab keha on siiski tugevam, kui see kes seda ei oma...ja pealegi veel sinu kehas/ga toimetad sina, mitte keegi teine. Ja tunne ja tahe peab seal maal olema, ...vaba tahe (sinu tahe ja sinu mõte, millel on jõud), et kui on vaja, võitled viimseni (mitte poos vaid teadmine)..ja hirmuta. Mõningad toituvad seal edukalt hirmust, seega mida rohkem inimene kardab, seda edukamalt lekib ja üldse kehast väljas liikuda vaatlejana, mitte emotsioneeruda ja mitte sekkuda...õpetaja on teine asi ja pikem jutt..on variante.

Njha sex jha!...Patarei!...Ja ei ole üldse kindel, et see ei ole mõni teadjamees(inimesed) või isa kirikust, kes käib akusid laadimas, progedes igasuguseid pildikesi...meenutada selle algamist, kellega kohtuti, mis eelnes jne...ja nagu Tuletooja (Razz ) ütleb, kusagil toimus sideme loomine...
Aga alustuseks magada sirgelt, käed jalad vastas ristis...ja vaadata, mis siis juhtub(energia võtmine võimatu)....peaksid avanema ja saab õppida kasutama energiakehade käsi, olles ise kehas, tunned kuidas sul on neid mitu paari, millega saab edukalt tegutseda. Kaitse ruunid on head...
Ja ikkagi tegelda rohkem astraalis käimiste tehnikatega ja kaitsetega...ja ruunidega.
Nojha, ristitud ja palutud kaitset, huvitav kellelt?...eheh...
Aga see on ainult minu arvamis...ja see on ainumas kord ka siin avatud osas. Üldse ei anna eriti nõu ( ei võta kellegi teise eest vastutust), inimesel on enesel kõik teadmised olemas, tee oleks enesega ühenduse saamine ja edasi juba sinna kuhu keegi ise tahab...

3Uneparalüüs Empty Re: Uneparalüüs Esm 20 Veeb 2012 - 6:28

Tuletooja

Tuletooja

Igas inimeses on teadmised tegelikult tõesti olemas .
Ja kui teadmisi napib, siis on ju olemas ka sensitiivid.
Ühinen Magnia arvamusega, ja lisada mul siia midagi pole.
On enda teha, kas Sa allud või ei allu.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele