Para-Antsud


Join the forum, it's quick and easy

Para-Antsud
Para-Antsud
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Para-Antsud

Foorum


You are not connected. Please login or register

Naeruteraapia

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Naeruteraapia Empty Naeruteraapia Kolm 22 Veeb 2012 - 17:15

Pi

Pi
Õpipoiss

Taksojuhist kärumeheks

"Mehed, meid on petetud ja bensiini hinda tõstetud," ütles äärelinnatakso Ohoopeli taksojuht Endel Tumm Šnelli tankla ees ajaloolised sõnad ja vahetas oma sõiduriista lihtsa käru vastu.
Endel Tumm võtab kliendi peale, paneb kärumeetri tööle ja kukub aga lükkama. Kärutakso päevane taks on kolm euri kilomeeter, öine aga poole kallim. Peale istumine maksab viieka.
"Vasakule, vot siia majade vahele. Ei, mitte siia, vaid sinna järgmise maja taha keerake," vingub mõni pirtsakas kunde. "Vot sellele ma küll käru keerama ei hakka," kommenteerib Endel Tumm ja lisab, et käigu siis üldse jala.
"Einoh, normaalselt suhtutakse. Üks huikas koguni, et näe hobukaariku asemel on jobukaarikud väljas," räägib Tumm sõiduriistasse suhtumisest.
"Ühiskond areneb edasi. Kõik ju ei saagi elitaarses stiilis ja tipptehnoloogilisel tasandil olla. Eks jobud tahavad kah elada, töötada ja leiba teenida. Ma arvan, et jobukaarikud on meie ühiskonna tulevik nii tööpuuduse leevendamise, kütuse säästmise, õhu ja tänavate puhtuse kui romantika huvides kokku! Ega siis kõik ei saa ajalehepoisist miljonäriks. Mõnest miljonärist võib ka ajalehepoiss saada," nendib Endel Tumm. Oma jobukaarikut kutsub ta hellitavalt Kalevi Kallo pojaks ja lubab edaspidi selle värvida Jõgeva linnapea kollaseks. "Mind saab ka tellida," ütleb treenitud jalalihastega Tumm ja annab visiitkaardimoori juures teha lastud visiitkaardi. Seal on kirjas: Endel Tumm. Taksokärumees. 8-290-34-5678.
"Noh, sõidame kah või?" küsib ta.
"Okei," olen nõus ja juba jõuamegi liiklusummikusse, kus purjus prominent on kolm autot sassi ajanud ja lõugab kõigi peale, et miks nad oma jumalale teed ei andnud. Tumm aga keerab käru korraks kõnniteele ja alles nüüd mõistan, et jobukaarikute ja kärudega jõuab linnas hoopis kiiremini edasi kui muude liiklusvahenditega.

Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele