Para-Antsud


Join the forum, it's quick and easy

Para-Antsud
Para-Antsud
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Para-Antsud

Foorum


You are not connected. Please login or register

"Viirusetõrje" ACTA vastu

3 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1"Viirusetõrje" ACTA vastu  Empty "Viirusetõrje" ACTA vastu Laup 18 Veeb 2012 - 12:08

Magnia

Magnia
Administraator

Kuna Acta ajab Eestis meil (Veebis heliteoste loata levitamine tõi karistuse)
kenastu juuri..siis tuleb hakata uurima ja õppima teisi võimalusi ja teisi keskkondi, analoog Hiina legaalse keskkonna ja nende illegaalse keskkonna vahel ja karavan liigub jälle edasi...
Nii et, kes teab midagi, palume julgesti õpetama ja seletama, on keegi kasutanud jne...läheb vaja!
Head inimesed ikka aitavad Wink tänud cpunk`le.

What is Tor?

I2P ANONYMOUS NETWORK

2"Viirusetõrje" ACTA vastu  Empty Re: "Viirusetõrje" ACTA vastu Laup 18 Veeb 2012 - 15:05

Tuletooja

Tuletooja

Ei nuh, kõik on tore, aga lehed tõesti kaovad. Eile üritasin ühte bookmarki endal avada, ja USA politseimärk vahtis vastu. Ühesõnaga tegutsevad.
Miskipärast arvan, et vaadata tuleks itta. Ida-naabrid postitavad palju, ja on altid postitama nii, et ei peaks alla tõmbama.

3"Viirusetõrje" ACTA vastu  Empty Re: "Viirusetõrje" ACTA vastu Laup 18 Veeb 2012 - 15:27

Pi

Pi
Õpipoiss

Mul on õige mitmed buukitud lehed läinud.
Õigemini need ei avane enam, ja just nimelt
venelaste omad.

4"Viirusetõrje" ACTA vastu  Empty Re: "Viirusetõrje" ACTA vastu Laup 18 Veeb 2012 - 16:14

Tuletooja

Tuletooja

Pi kirjutas:Mul on õige mitmed buukitud lehed läinud.
Õigemini need ei avane enam, ja just nimelt
venelaste omad.

Või nii.
Nu ma ütleks selle peale, et haritud rahvast on raske kotti ajada,sestap on ka kaugele näha, millised traagelniidid paistavad.

5"Viirusetõrje" ACTA vastu  Empty Re: "Viirusetõrje" ACTA vastu Laup 18 Veeb 2012 - 16:53

Magnia

Magnia
Administraator

Pi kirjutas:Mul on õige mitmed buukitud lehed läinud.
Õigemini need ei avane enam, ja just nimelt
venelaste omad.
Jah mul on ka kadunud ja osadele viskab ette, et teie riigile ei ole see kättesaadav...ja osadele annab teate..et ei sinna te ei pääse, google justkui ei reageeri....
Tõmbasin venest eriotsingu/eriotstarbelisi progesid alla..üldiselt veel ei orienteeru neis, paistab, et igaüks teeb seal endale oma...aga ühte katsetasin aitas küll momendil ...peab veel katsetama... Laughing
Huvitav kas peaks endale kaks .......(tegin muutuse, nagu Tuletooja soovitas), ......Ja kas oleks vaja siia kinnist osa, programmide vahetamiseks ja tutvustamiseks...või?



Viimati muutis seda Magnia (Laup 18 Veeb 2012 - 18:27). Kokku muudetud 1 kord

6"Viirusetõrje" ACTA vastu  Empty Re: "Viirusetõrje" ACTA vastu Laup 18 Veeb 2012 - 17:00

Pi

Pi
Õpipoiss

Kinnise osa all pead silmas, mida nimelt?
Teema ainult omadele ehk siis liitunutele?

7"Viirusetõrje" ACTA vastu  Empty Re: "Viirusetõrje" ACTA vastu Laup 18 Veeb 2012 - 17:09

Magnia

Magnia
Administraator

Pi kirjutas:Kinnise osa all pead silmas, mida nimelt?
Teema ainult omadele ehk siis liitunutele?

No jha...kas on veel kinnisemaks võimalik minna, kui ainult liitunutele ja kas üldse tasub seda teha ja kui tasub, siis võib olla edaspidi peab veelgi kinnisemaks minema..või(?) ega ma ka tea...arvamust küsin.

8"Viirusetõrje" ACTA vastu  Empty Re: "Viirusetõrje" ACTA vastu Laup 18 Veeb 2012 - 18:11

Pi

Pi
Õpipoiss

Teema ainult liitunutele teha, on üks nupuvajutus,
seega kui peate seda mõistlikuks, siis teeme ära.

9"Viirusetõrje" ACTA vastu  Empty Re: "Viirusetõrje" ACTA vastu Laup 18 Veeb 2012 - 18:19

Tuletooja

Tuletooja

Pi kirjutas:Teema ainult liitunutele teha, on üks nupuvajutus,
seega kui peate seda mõistlikuks, siis teeme ära.

Üpris mõistlikuks. Ei ole vaja ametnikehärradele ja-prouadele seda elu nii lihtsaks ka teha. Ehk on targme need kirjanduse ja filmi teemad ka kinniseks teha? Muidu jääb mõnel ainult jälgi mööda minna ja linnukesi kirja saada?
Ja loomulikult peale kinnise osa tekkimist selle kinnise osaga seotud tekst kaduvikku.

10"Viirusetõrje" ACTA vastu  Empty Re: "Viirusetõrje" ACTA vastu Laup 18 Veeb 2012 - 18:31

Pi

Pi
Õpipoiss

Panen kirjanduse, filmide teema kinniseks.
Kustutan hiljem siit mitte vajaliku.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele