Para-Antsud


Join the forum, it's quick and easy

Para-Antsud
Para-Antsud
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Para-Antsud

Foorum


You are not connected. Please login or register

Muutused Maal

3 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Muutused Maal Empty Muutused Maal Kolm 1 Veeb 2012 - 20:05

Pi

Pi
Õpipoiss

Uue Maailma tõus: 2011. aastal liigub Maa Viiendasse Dimensiooni, millega seoses on alanud ka Maa enda puhastusprotsessid, mille üks väljendus on üleujutused Austraalias, Brasiilias ja Sri Lankal.

Kuna me liigume Viiendasse Dimensiooni ja Maa uude reaalsusesse, peame hakkama mõtlema teistmoodi ja võtma vastutuse selle eest, mida loome.

Üleujutused ja vihmad on osa Maa puhastusprotsessidest ning põhilised puhastused ja õnnetused on seotud inimkonna ebaõigest suhtumisest oma koduplaneeti (ookeanide ja atmosfääri saastumine, vihmametsade raie jne.).

Kui Kolmandas Dimensioonis elasid inimesed n. ö. horisontaalses reaalsuses (horisontaalne aja ja ruumi telg) - oli tähtis teha asju ja liikuda kogu aeg edasi, et elu oleks rahuldav. Viiendas Dimensioonis me elame vertikaalses reaalsuses ja nüüd on tähtis esmajärjekorras kontakteeruda oma Kõrgema Minaga (üliteadvusega) ja ka Maa teadvusega, enne kui midagi ette võtta materiaalses plaanis.

Uus kõrge vibratsiooniga energia võimaldab peaaegu kohest taotluste täitmist. Vastuseid enda jaoks, tuleb otsida rahu seisundis oma Südame Pühast Ruumist. Tunneta, mis toimub ja mida peaks ette võtma. Kuni sa pole saanud selget vastust, ära võta midagi ette. Kiirustamine ja forseerimine ei vii kuhugile.

Maa uus võrgustik, Lähis-Ida ja Aafrika.

Hetkel on tunnetatav kolmanda dimensionaalse maailma energiavõrgustiku lahustumist ja Maa liikumist viiendasse dimensiooni. Kriisid Lähis-Idas on osa nendest muutustest ja see on asi, mille pärast pole vaja hirmu tunda.

Suur osa valgustöötajaid on fokuseerinud oma tähelepanu sellele piirkonnale, et ankurdada uusi energiaid selles regioonis. Lähis-Ida on tegelikult kogu planeedi võtmepiirkond. Siia on ankurdunud duaalsuse konseptsiooni alged ja see piirkond kontrollib vanu kolmanda dimensiooni maailma energia võrgustikke.

Iraagi territooriumil on holograafiline sisend, mis rajati Sumerite tarkuse abil, mis hiljem muutus religiooniks. Siin asus Eedeni aed, duaalsuse läte, mis hiljem andis võimaluse inimestega manipuleerimiseks läbi religiooni. See andis võimaluse võimsatel ja dominantsetel diktaatoritel valitseda rahvaid läbi religiooni ja allasurumise poliitika.

Nüüd, kus uus energiavõrgustik formeerub, ei suuda need vanad "müüdid" enam mõjutada inimeste mõistust. Inimesed ärkavad ja saavad aru, et neil on endal jõud määrata oma tulevikku ja saatust. Manipulatiivne energia Sumeri/ Iraagi portaalist oli nii tugev, et suutis varjutada positiivsed Siiriuse energiaid, mille portaal asub Egiptuses, Gizas.

Nüüd, kus Sumerite portaali mõju nõrgeneb ja kaob ära, tekib Aafrikale võimalus tõusta. Energiavõrgustik, mis siiani oli suletud, et takistada koloniseeriva energia liikumist, avaneb ja Aafrika, mis oli siiani Euroopa ja Ameerika varjus, saab jälle olla võrdne teistega.


Allikas: Lühidalt Celia Fenn`i kanaldusest

2Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 4:58

Magnia

Magnia
Administraator

Pi kirjutas:Uue Maailma tõus: 2011. aastal liigub Maa Viiendasse Dimensiooni, millega seoses on alanud ka Maa enda puhastusprotsessid, mille üks väljendus on üleujutused Austraalias, Brasiilias ja Sri Lankal.
/-/

Nüüd, kus uus energiavõrgustik formeerub, ei suuda need vanad "müüdid" enam mõjutada inimeste mõistust. Inimesed ärkavad ja saavad aru, et neil on endal jõud määrata oma tulevikku ja saatust. Manipulatiivne energia Sumeri/ Iraagi portaalist oli nii tugev, et suutis varjutada positiivsed Siiriuse energiaid, mille portaal asub Egiptuses, Gizas.


Allikas: Lühidalt Celia Fenn`i kanaldusest

Kui nüüd maagia seisukohast kõnelda, siis seda on ka varem räägitud, et iidne/vana energia (võrgustik) enam ei kehti ja, et uus aeg ja uued energiad, kuid praktikas osutus iidsete värk ikkagi töötavaks ja kordades tugevamaks, kui eelneva uueajastu maagia. Iseasi on muidugi see, et praegune inimene ei suuda ja ei oska valitseda algjõude ja iidsete maagiat, aga samas, kui on endal jõud määrata, siis kes teab...?

Mis minu arvates kindlasti tuleb ja mida on ka juba mõned ajad ettevalmistatud, on mõtte kiire ja sagenev realiseerumine. Kindlasti olete te märganud, et toimub pidev kordamine...mõttel on jõud. Seega, mõte hakkab kiiremini realiseeruma, arvatavasti sagenevad ka igasugused huvitavad kaasmõjud/nähtused ja tekib olukord, kus inimene peab õppima oma mõtteid kontrollima.

Muutused Maal 010

3Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 7:08

Tuletooja

Tuletooja

Mõttel on jõud. Oskajamad, olenevalt oma mõtte , soovi suurusest suudavad mõtet realiseerida ajavahemikus mõned tunnid kuni kaks kuud.
Põhjus, miks inimesed ei suuda kasutada iidsete maagiat, peitub inimestes endi mõtlemises . Ollakse liiga emotsioonide , saamahimu kütkes , ja ka hirmude kütkes.
Need kolm põhjust põhjust on toodud suvalises järjekorras, kuna on kõik olulise tähtsusega. Ükski neist pole ei rohkem ega vähem tähtis.
Põhjused peituvad seega kahe kõrva vahel.

Kui inimesed suudaksid vabaneda tarbetust, olgu siis selleks minevikus kogetud valu, viha, meile pealesurutud väärtushinnangud, ja mida ei saa mainimata jätta-duaalsus. Suudaks inimene seda, siis jääks palju aega ja energiat üle , et oma mõtteid realiseerida.
Aga eelkõige peaks igaüks iseenese vajadused selgeks tegema. Just tema vajadused, mitte ühiskonna , isa-ema, sugulaste jne.
Ma ei kutsu üles lahti ütlema oma lastest, esivanematest jne, aga kõik on muutumises.

Seega, kes me oleme? Ja mida me suudame?




Viimati muutis seda Tuletooja (Nelj 2 Veeb 2012 - 7:44). Kokku muudetud 1 kord

4Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 7:44

Magnia

Magnia
Administraator

Tuletooja kirjutas:Mõttel on jõud. Oskajamad, olenevalt oma mõtte , soovi suurusest suudavad mõtet realiseerida ajavahemikus mõned tunnid kuni kaks kuud.
/-/
Põhjused peituvad seega kahe kõrva vahel.

Nojha..seni kasutasid mõtte jõudu oskajad, nüüd levib ja kinnistub olmesse viimase kasutamine, seega on inimene sunnitud oma mõtteid õppima kontrollima.
Põhjused njha üldiselt võib ju ka nii öelda, aga muarust ei ole kõik nii lihtne, peale kõrvadevahe on olemas igasuguseid jõude k.a. inimesi, kellel on jõud.



5Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 7:48

Tuletooja

Tuletooja

Magnia kirjutas:
Tuletooja kirjutas:Mõttel on jõud. Oskajamad, olenevalt oma mõtte , soovi suurusest suudavad mõtet realiseerida ajavahemikus mõned tunnid kuni kaks kuud.
/-/
Põhjused peituvad seega kahe kõrva vahel.

Nojha..seni kasutasid mõtte jõudu oskajad, nüüd levib ja kinnistub olmesse viimase kasutamine, seega on inimene sunnitud oma mõtteid õppima kontrollima.
Põhjused njha üldiselt võib ju ka nii öelda, aga muarust ei ole kõik nii lihtne, peale kõrvadevahe on olemas igasuguseid jõude k.a. inimesi, kellel on jõud.



Nu näed, kaks pead on ikka kaks pead. Mõtlesin ennist, kas ma lisan kirjutisse, et loomulikult leidub jõude , ja ka inimesi , kellele sarnased tendentsid ühiskonnas mokkamööda pole, ja kes teevad kõik, et nende senine edumaa, ükskõik mis alal see ka ei oleks, ei kaoks. Appi võetakse kõik abinõud, et kari ei vabaneks. Lambad on ju nii nunnud? Razz

6Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 7:56

Magnia

Magnia
Administraator

Tuletooja kirjutas:
/-/Appi võetakse kõik abinõud, et kari ei vabaneks. Lambad on ju nii nunnud? Razz

Jep... Razz

Muutused Maal 5f30b3f32b2618ee25f6a7ff1c94511f

7Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 8:21

Tuletooja

Tuletooja


Muutused Maal 5f30b3f32b2618ee25f6a7ff1c94511f

Vat see on hää pildike, ehk saab kuidagi meie emoticute varamusse sisse panna?

8Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 12:43

Pi

Pi
Õpipoiss

Kas L.Viilma raamatute lugemisest oleks abi?

9Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 12:52

Tuletooja

Tuletooja

Pi kirjutas:Kas L.Viilma raamatute lugemisest oleks abi?

See on väga individuaalne, kellel ja millest abi on. Igaühele oma? Ühest valemit ju olla ei saa ega võigi.
Smile

10Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 13:09

Pi

Pi
Õpipoiss

Tuletooja kirjutas:
Pi kirjutas:Kas L.Viilma raamatute lugemisest oleks abi?

See on väga individuaalne, kellel ja millest abi on. Igaühele oma? Ühest valemit ju olla ei saa ega võigi.
Smile

Aga tulemus on ju üks, kuhu meil oleks vaja jõuda?
Erineva valemiga sama tulemust saada.. on see võimalik?
Kui kõik on individuaalsed, siis pole ju ka ühist tulemust?

11Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 13:27

Tuletooja

Tuletooja

Liidetavate järjekord ei mõjuta ju summat.?Smile

12Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 13:36

Pi

Pi
Õpipoiss

Tuletooja kirjutas:Liidetavate järjekord ei mõjuta ju summat.?Smile


Seda küll, aga valem on ju sama: 2 + 8 = 10 , 8 + 2 = 10
Aga kui nüüd kasutada teist valemit, siis on keeruline
sama summat saada.

2 x 8 = 10
2 : 8 = 10

13Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 13:50

Tuletooja

Tuletooja

Pi kirjutas:
Tuletooja kirjutas:Liidetavate järjekord ei mõjuta ju summat.?Smile


Seda küll, aga valem on ju sama: 2 + 8 = 10 , 8 + 2 = 10
Aga kui nüüd kasutada teist valemit, siis on keeruline
sama summat saada.

2 x 8 = 10
2 : 8 = 10


Sinu toodud näidete puhul pole tegu enam liitmistehtega Smile

14Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 14:40

Magnia

Magnia
Administraator

Pi kirjutas:
Tuletooja kirjutas:
Pi kirjutas:Kas L.Viilma raamatute lugemisest oleks abi?

See on väga individuaalne, kellel ja millest abi on. Igaühele oma? Ühest valemit ju olla ei saa ega võigi.
Smile

Aga tulemus on ju üks, kuhu meil oleks vaja jõuda?
Erineva valemiga sama tulemust saada.. on see võimalik?
Kui kõik on individuaalsed, siis pole ju ka ühist tulemust?

Ehh..matemaatikud...ja kõik on üks, issver kui igav ja lihtne... Milline see sama tulemus peaks olema (?)... ja mis üks see kõik on ?...Kõik ei taha ühesugust tulemit ju saada, mõni tahab ärgata, mõni valgustatud saada, mõni tahab kusagil ühes lahustuda...jne..

15Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 15:06

Tuletooja

Tuletooja

Magnia kirjutas:
Pi kirjutas:
Tuletooja kirjutas:
Pi kirjutas:Kas L.Viilma raamatute lugemisest oleks abi?

See on väga individuaalne, kellel ja millest abi on. Igaühele oma? Ühest valemit ju olla ei saa ega võigi.
Smile

Aga tulemus on ju üks, kuhu meil oleks vaja jõuda?
Erineva valemiga sama tulemust saada.. on see võimalik?
Kui kõik on individuaalsed, siis pole ju ka ühist tulemust?

Ehh..matemaatikud...ja kõik on üks, issver kui igav ja lihtne... Milline see sama tulemus peaks olema (?)... ja mis üks see kõik on ?...Kõik ei taha ühesugust tulemit ju saada, mõni tahab ärgata, mõni valgustatud saada, mõni tahab kusagil ühes lahustuda...jne..
Eee...aga mis mina siis rääkisin. Kirjeldasin lihtsalt teekonna algust, ega ma ise ka ei oska veel täpselt kirjeldada,millises teekonna punktis ma olen. Mulle on oluline pärale jõudmine.Kuidas ma sinna sihtkohta jõuan, eks aeg näitab ? Very Happy

16Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 15:23

Magnia

Magnia
Administraator

Tuletooja kirjutas:
Magnia kirjutas:
Ehh..matemaatikud...ja kõik on üks, issver kui igav ja lihtne... Milline see sama tulemus peaks olema (?)... ja mis üks see kõik on ?...Kõik ei taha ühesugust tulemit ju saada, mõni tahab ärgata, mõni valgustatud saada, mõni tahab kusagil ühes lahustuda...jne..
Eee...aga mis mina siis rääkisin. Kirjeldasin lihtsalt teekonna algust, ega ma ise ka ei oska veel täpselt kirjeldada,millises teekonna punktis ma olen. Mulle on oluline pärale jõudmine.Kuidas ma sinna sihtkohta jõuan, eks aeg näitab ? Very Happy

Laughing ...Ahah...njha...Ehk alustaks sellest siis, et kuhu keegi tahab jõuda ehk sihtkoht..siis on ka kergem teed leida...mis arvate? Ma tean kuhu tahan jõuda..aga kuidas teiega on (?), kuigi siis peaks aus olema, aga jube raske on olla avalikult aus nii intiimsetes asjades... Wink

17Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 17:21

Pi

Pi
Õpipoiss

Mina tahaks õnnelik olla!
Aga valem mis mind õnnelikuks teeks, seda on vist
võimatu tänapäeval juba leida?
Seda enam, et ma ei saa ju õnnelik olla kui teised seda pole...

18Muutused Maal Empty Re: Muutused Maal Nelj 2 Veeb 2012 - 17:33

Tuletooja

Tuletooja

Pi kirjutas:Mina tahaks õnnelik olla!
Aga valem mis mind õnnelikuks teeks, seda on vist
võimatu tänapäeval juba leida?
Seda enam, et ma ei saa ju õnnelik olla kui teised seda pole...

Aga miks tingivas kõneviisis? Ja miks Sa seod otseselt oma õnnelikuks olemise kogu inimkonna õnnetundega?

Kui Sa sead oma õnne aluseks teiste õnne, siis... Sellistel eeldustel ei saa Sa kunagi õnnelikuks,kuna alati leidub keegi, kes on haige, õnnetu, mahajäetud, vihatud, vaene, ja loomulikult samaaegselt ka õnnetu.

Nende mõtlemist muuta pole võimalik, see oleks sama , kui aidata pime üle tee seal, kus ta tegelikult tänavat ületada ei taha.
Very Happy

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele