Para-Antsud


Join the forum, it's quick and easy

Para-Antsud
Para-Antsud
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Para-Antsud

Foorum


You are not connected. Please login or register

Elulille iidne saladus

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Elulille iidne saladus Empty Elulille iidne saladus Püh 29 Jan 2012 - 22:33

Pi

Pi
Õpipoiss

ELULILLE IIDNE SALADUS

I ja II osa

Drunvalo Melchizedek

Valgusesaar 2003


EESSÕNA

On vaid üks Vaim.
Kaua aega enne seda, kui eksisteeris Sumer, enne veel, kui Egiptuses tõusis Sakkara, enne inimkonna õitsengut Induse orus, elas Vaim inimkehades, kõrgel teadvuse tasandil. Sfinks teab tõde. Me oleme midagi rohkemat, kui me teame. Me oleme selle lihtsalt unustanud.
Elulill oli ja on tuntud kõigele elavale. Kogu elu, mitte ainult siin, vaid kõikjal, on alati teadnud, et see on loomise muster – kulgemine sisse ja välja. Vaim lõi meid, järgides seda kujundit. Te teate, et see on tõsi, sest see on kirjas teie kehades, teie kõikides kehades.
Kaua aega tagasi langesime me siia väga kõrgelt teadvusetasandilt ning meie mälestused neist aegadest hakkavad just nüüd taas esile kerkima. Meie uue/vana teadvuse sünd siin Maa peal muudab meid igaveseks ning aitab meil naasta seisundisse, milles viibides teame, et on vaid üks Vaim.
See, mida te nüüd õige pea lugema hakkate, räägib minu elu rännakust siin reaalsuses ning sellest, kuidas ma õppisin tundma Suurt Vaimu ning kuidas me kõige elavaga kõikjal seotud oleme. Ma näen Suurt Vaimu kõigi silmis ja ma tean, et Ta on teis kõigis. Oma sügavama olemusega te juba teate seda informatsiooni, mida ma teile jagama hakkan. Lugedes seda esmakordselt, võib see tunduda ennekuulmatuna, kuid ta pole seda. See on iidne informatsioon. Teile võivad meenuda asjad, mis on peidus sügaval teie sees ja ma loodan, et see raamat toob need teadmised teis taas esile ning teile meenub, kes te tegelikult olete, miks te siia tulite ning mis on teie Maa peal viibimise eesmärgiks.
Ma palvetan kogu südamest, et see raamat saaks teile õnnistuseks eluteel ning aitaks teil taas äratada oma uinunud eneseteadvuse ning selle osa teist, mis on väga, väga iidne. Aitäh, et jagate seda teekonda minuga. Ma armastan teid kogu südamest, sest tegelikult oleme me ju vanad sõbrad. Me oleme Üks.

Drunvalo


SISSEJUHATUS

Seda tööd kirjutades oli üheks mu eesmärgiks aidata inimestel teadvustada teatud sündmusi, mis sellel planeedil toimunud on, mis toimuvad siin praegusel hetkel ning mis hakkavad toimuma tulevikus – sündmusi, mis on radikaalselt mõjutanud meie teadvust ning meie tänapäevast eluviisi. Mõistes situatsiooni, milles hetkel viibime, võime me hakata omaks võtma võimalust, et Maa peal on avaldumas uus teadvus ning tekkimas uus inimkond. Lisaks sellele oli üheks mu kõige südamelähedasemaks eesmärgiks inspireerida teid meenutama seda, kes te tegelikult olete ning julgustada teid leidma endast üles see, mida just teil on maailmale kinkida. Jumal on igaühele meist andnud kordumatu ning erilise ande, mida tõeliselt teostades saab võimalikuks selle füüsilise reaalsuse muutmine puhta valguse maailmaks.
Ma esitan ka matemaatilisi ning teaduslikke tõendeid, et näidata teile, kuidas meie kui vaimsed olendid üleüldse siia füüsilisse maailma sattusime, et veenda ka meie vasaku ajupoolkera analüütilist ja loogilist külge selles, et on vaid üks teadvus ning üks Jumal ja et me kõik oleme osa sellest üks-olemisest. See on tähtis, sest nii tasakaalustuvad mõlemad ajupoolkerad. See tasakaal avab käbinäärme ning lubab praanal, elujõu-energial, siseneda meie füüsilise keha sisimasse olemusse. Siis ja ainult siis on võimalik valguskeha, Mer-Ka-Ba aktiveerumine.
Palun mõistke, et allikas, millest ma käesoleva informatsiooni ammutasin, ei ole iseenesest tähtis. Paljudel juhtudel võiks see informatsioon olla asendatav millegi muuga, ilma et see tegelikku lõpptulemust mõjutaks. Lisaks sellele olen ma teinud palju vigu, sest ka mina olen nüüd inimene. Aga kõige huvitavam on see, et igakord, kui tegin vea, viis see mind üha sügavamate arusaamisteni Reaalsusest ning Kõrgemast Tõest. Seega ütlen ma teile, et juhul kui te leiate mõne vea, vaadake sügavamale. Jäädes selle informatsiooni külge rippuma ning selle tähtsust üle hinnates, ei mõista te selle töö tegelikku tähendust. See, mida ma just ütlesin, on käesoleva töö mõistmiseks väga oluline.
Ma jagan teiega ka oma isiklikke kogemusi, millest paljudki, tunnistan ausalt, on tavamaailma seisukohalt küllaltki pöörased. Kauges minevikus ei oleks nad nii pöörased tundunudki, ent need olete teie, kes peavad otsustama, kas see kõik on tõsi või väljamõeldis või kas see üleüldse mingit tähtsust omab. Kuulake tähelepanelikult oma südant, sest ainult tema teab tõelist tõde.
Siis kavatsen ma teiega veel jagada, ja seda raamatu teises köites, üht erilist hingamistehnikat, mis aitab teil naasta kõrgemale teadvusetasandile, kust me kõik alla laskunud oleme. See on meie valguskeha, Mer-Ka-Ba'ga seotud hingamise meenutamine, mis on ka kogu selle töö peamiseks eesmärgiks.
Nüüd aga on aeg teile lühidalt jutustada selle raamatu tekkelugu. Inglitest loete te hiljem, niisiis ei alga ma sealt, vaid pigem hilisematest sündmustest. Aastal 1985 palusid inglid mul hakata õpetama Mer-Ka-Ba meditatsiooni. Esmakordselt õppisin ma seda aastal 1971 ning praktiseerisin sellest ajast saati pidevalt. Ma ei soovinud saada õpetajaks. Mu elu oli kerge ning täidetud. Põhimõtteliselt oli mul mugav ning ma polnud huvitatud raskest tööst. lnglid aga ütlesid, et kui keegi on saanud vaimse kingituse, siis peab ta seda ka jagama. Nad ütlesid, et see on üks vaimsetest seadustest.
Teades, et neil on õigus, alustasin ma 1985. aastal õpetamisega. Aastaks 1991 olid kõik mu seminarid viimseni täidetud ning pidevalt ootasid sajad inimesed oma võimalust osaleda. Ma olin nõutu ning ei teadnud, kuidas jõuda kõikide nende inimesteni, kes selle informatsiooni järele janunesid. Tegelikkuses see polnudki võimalik ja nii võtsin ma 1992. aastal vastu otsuse võtta ühe oma seminaridest video peale ning lasta selle siis laia maailma ringlema.
Vähem kui aastaga ületas müügiedu kõik ootused, kuid kerkis esile üks suur probleem. Enamus inimesi, kes videosid vaatasid, ei suutnud käsitletut tõeliselt mõista, sest kuuldu oli väljaspool nende vaimsete teadmiste konteksti. Kord viisin ma Washingtoni osariigis läbi seminari 90-le inimesele, kes kõik olid videokassette näinud, kuid polnud osalenud ühelgi mu loengul. Selle seminari käigus tõdesin, et järgides videokassettidel olevaid instruktsioone, mõistis vaid 15 % inimestest Mer-Ka-Ba meditatsiooni olemust. See meetod ei toiminud. 85% inimestest olid segaduses ning ei saanud antud juhistest aru.
Kohese1t peatasin ma videokassettide müügi, kuid see ei takistanud nende edasist levimist. Inimesed janunesid informatsiooni järele ja nii hakkasid nad olemasolevaid kassette paljundama ning andsid, müüsid või laenutasid neid kõikjal maailmas. Aastaks 1993 oli nendest kassetide komplektidest ligikaudsel hinnangul liikvel umbes 100 000 koopiat.
Otsustasime, et saame selle informatsiooni tõlgendamise eest vastutada vaid siis, kui ruumis, kus videokassette vaadatakse, on vähemalt üks koolitatud inimene, kes valdab Mer-Ka-Ba tehnikat, tunnetab selle olemust ning õpetab seda siis suulisel teel teistele. Nii sündis Elulille juhendajate programm. Tänaseks on inimesi, kes Elulille seminare juhendavad, juba üle 200 ning neid leidub vähemalt 33 riigis.
Nüüd on ajad jällegi muutunud. Inimesed hakkavad üha sügavamalt mõistma kõrgemat teadvust, selle väärtusi ning kontseptsioone. On aeg lasta see informatsioon raamatu kujul laiema avalikkuse ette, kes on meie arvates selleks nüüd valmis. Raamatu eeliseks on see, et inimesed saavad rahulikult ja hoolikamalt uurida kõiki selles leiduvaid jooniseid ja fotosid ning ka materjalile lisatud uusi andmeid, nagu järgnevgi info:

Uued andmed: On kindel, et ajad on muutumas! Dow Jones Company, Inc. ajakirjaAmerican Demographics 1997. aasta veebruari numbris avalikkuse ette toodud kümme aastat kestnud teaduslik uurimus näitab, et Ameerikas ja läänemaailmas on tärkamas täiesti uudne kultuur, mida mõned nimetavad Uueks Ajastuks (New Age), kuid millel on sõltuvalt riigist ka teisi nimetusi. Meie kogemusest lähtudes on see uus kultuur levinud üle kogu maailma. See on kultuur, kus usutakse sügavalt Jumalasse, perekonda, lastesse, vaimu, Maa-Emasse, puhtasse keskkonda, naiselikkusesse, aususesse, meditatsiooni, elusse teistel planeetidel ning ühtsusesse kõige elava vahel kõikjal. Selle kultuuri liikmed usuvad, et neid on vähe ning et nad on üle kogu maailma laiali hajutatud. Ometigi näitas uurimus kõikide üllatuseks, et sellesse kultuuri kuulub iga neljas Ameerika täiskasvanu, st. 44 miljonit täiskasvanud inimest! Toimub midagi grandioosset. Nüüd, kus rahade liigutajad sellest tohutust turust teadlikud on, võite te kindlad olla, et midagi muutub. Mõjutatud saab kõik, alates filmide ja televisiooni sisust kuni energiakasutuse ning söögini, mida me soome. Kogu meie arusaamine Reaalsuse olemusest võib lõppude-lõpuks muutuda. Te pole üksi ning selle fakti jõudmine kõikide teadvusse ei võta enam kaua aega.

Alates sellest ajast, mil inglid 1971. aastal esmakordselt mu ellu ilmusid, olen ma järginud nende juhendamist. See toimub tänaseni. Inglid olid need, kes õpetasid mulle Mer-Ka-Ba meditatsiooni ja tegelikult ongi just antud meditatsioon see, mis on tähtis, mitte niivõrd selles raamatus esitatud ülejäänud informatsioon. Kogu see materjal aitab meil lihtsalt jõuda selguseni, mis võimaldab meil omakorda siseneda ühte teatud erilisse teadvuseseisundisse.
Palun mõistke, et saades aastatel 1971-1985 teaduslikku informatsiooni, arvasin ma, et see on mõeldud vaid minu isiklikuks kasvuks. Lugedes mõnd teaduslikku artiklit, heitsin ma selle peale läbitöötamist kõrvale ning ei teadvustanud endale, et tulevikus pean oma juttu ehk ka faktiliselt tõestama. Enamuse artiklitest olen ma taas üles leidnud, kuid mitte kõiki. Vaatamata sellele, peab antud informatsioon inimesteni jõudma. Teie, lugejad, olete seda tungivalt nõudnud. Igatahes üritan ma oma seisukohti seal, kus võimalik, tõestada, kuid mõned tõendid on siiski, vähemalt praeguse hetkeni, kadunuks jäänud.
Osa informatsioonist pole aga minuni jõudnudki teaduslikest allikatest vaid pärineb inglitelt ning teistelt interdimensioonilistelt olenditelt. Me mõistame, et "tõsiteadus" ei tunnista üleloomulikke jõude infoallikana. Teadlased muretsevad liialt info usaldatavuse pärast. Kõrvalmärkusena niipalju, et niisugune lähenemine sarnaneb vägagi sellele, kui mees väidab, et naise tunded on ebapädevad ja ebaloogilised, sest ainult loogika on tõene ning et järgima peab vaid seda. Tegelikult teab naine lihtsalt teist teed, milleks on elu enese tee. See voolab, sellel pole midagi pistmist "meheliku loogikaga", kuid see tee on võrdselt tõene. Mina usun mõlemasse, ma usun tasakaalu.
Kui te suudate ette kujutada inimest, kes kasutab Reaalsuse uurimiseks mõlemaid teid, nii teadust kui ka ülemeelelisi võimeid, siis loete te õiget raamatut. Kus iganes võimalik, üritan ma neid erinevaid informatsiooniallikaid ära märkida, et teil oleks arusaadav, millisest allikast info pärineb. See tähendab seda, et informatsiooni tõesuse tunnetamiseks oma sisemaailma seisukohalt, peate te lugedes minema iseenda sisse. Kui miski ei tundu teile tõena, pange see kõrvale ning minge edasi. Kui aga miski tundub tõena, siis elage seda ning vaadake, kas see ikka tõesti tõene on. Minu arusaamise järgi ei suuda me siiski mõista Reaalsust varem, kui meie mõistus on ühinenud südamega, nii et võime mõelda südamega ning tunda peaga. Mees- ja naispool meie sees peavad hakkama üksteist täiendama.
Lugedes seda raamatut, on teil kaks võimalust. Te võite lähtuda oma vasakust ajupoolkerast, meespoolest, teha märkmeid ning hoolikalt järgida iga sammu loogikat või siis võite te lähtuda oma paremast ajupoolkerast, naispoolest, lastes kõigel lihtsalt voolata ning mitte millegi peale mõelda, kogu infot lihtsalt tunnetades, seda rahulikult ja pingutamata, nagu filmi, vaadates. See toimib mõlemal juhul, seega tunnetage, mis on teie jaoks õigem. See on teie valik.
Ja lõpuks, valmistades seda raamatut trükiks ette, pidin ma vastu võtma veel ühe otsuse. Kas ka Mer-Ka-Ba meditatsiooni viimased sammud tuleks avalikkuse ette tuua? Siin leian ma, et suuline juhendamine on parem. Kas te hüppaksite tiibeti budismi õpetuste lõpp-astmetele pärast ühe selleteemalise raamatu läbi lugemist? Siiski otsustasime, et avaldame kogu 1993. aasta videolt pärineva materjali, eeldades, et lähenete Mer-Ka-Ba'le ettevaatlikult ning otsite võimaluse korral üles mõne seda õpetust vahendava juhendaja. Nii mõndagi on sellest ajast peale muutunud ja edasi arenenud, kui need materjalid siin kirja said pandud, ning seda on tõesti võimalik edasi anda üksnes suulisel teel ning praktilise tegevuse kaudu.
Põhjus, miks ma toon avalikkuse ette kogu informatsiooni, seisneb selles, et tänaseks on antud informatsiooni ühel või teisel kujul avaldatud vähemalt seitsme autori poolt. Mõned on seda edasi andnud sõna-sõnalt, mõned on mu tööd parafraseerinud, mõned on kasutanud minu pilte ning püha geomeetria joonistusi. Mõned on küsinud luba, teised jälle mitte. Kuid lõpptulemuseks on see, et informatsioon on juba avalikkuse ette jõudnud. Suurem osa sellest on tõene, kuid mitte kõik.
Palun saage aru, et ma ei ürita end kaitsta, vaid tunnen end vastutavana kogu töö terviklikkuse eest. Iseenesest kuulub see informatsioon universumile, mitte mulle. Ma olen mures vaid selle puhtuse ning teie arusaamise selguse pärast.
Täpsed juhised meditatsiooni kohta on üleval ka intemetis (eesti keelsed - www.valgusesaar.ee/mer-ka-ba.htm) kuid loomulikult mitte salateadmised. See on kogemuslik, te peate seda kogema, läbi elama. Intemetis on üleval ka muud informatsiooni, mis kinnituste järgi pärineb minult, kuid tegelikkuses see nii pole. Ka võib sealt leida informatsiooni Elulille kohta, mis pole tõene või on aegunud. Loodetavasti teeb see raamat selgeks selle, mida on valesti tõlgendatud või ebaselgelt väljendatud. Ma mõistan, et need inimesed otsisid kogu südamest tõde, kuid ma olen siiski selle informatsiooni eest vastutav.
Seega, et tuua asjasse selgust, kirjutan ma seda raamatut kõikide nende jaoks, kes soovivad tõeliselt tunnetada ning mõista tõde.

Drunvalo Melchizedek



Vaata veel: www.valgusesaar.ee

Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele